O nás

Jsme největší půjčovnou v ČR se zaměřením na domácí fitness stroje.

Přesto jsme stále velmi flexibilní a snažíme se našim zákazníkům maximálně vyhovět. Víme, že velká část našich zákazníků pracuje a není celý den doma, proto je pro nás zcela běžný rozvoz či vyzvedávání strojů ve večerních hodinách.

Místo drahé reklamy jsme se rozhodli spoléhat na doporučení našich spokojených zákazníků, proto pro Vaši spokojenost uděláme vše co bude v našich silách.

Naší specializací jsou především kvalitní fitness stroje pro domácí trénink od nejprodávanějších značek. Fitness stroje jsou maximálně 2 roky staré a díky pravidelnému servisu jsou neustále udržované v dokonalé kondici tak, aby byly vždy připraveny pro Váš trénink.

V případě jakékoliv technické závady na zapůjčeném stroji jsme připraveni ji co nejrychleji odstranit. Pokud to nebude v našich silách, vyměníme Vám fitness stroj za jiný, alespoň stejně dobrý a opravu stroje si následně vyřešíme s našimi dodavateli.

Jako doplňkový sortiment Vám rádi zapůjčíme i další vybavení pro sport a volný čas, jak např pivní sety, stany, či nosič kol na závěsné zařízení.

Hledáte konkrétní stroj?